O nás

Působíme na trhu již 20 let. Za tuto dobu jsme vytvořili weby a eshopy pro více než 283 klientů. Průměrně to znamená, že každý měsíc jsme se věnovali 1 klientovi. Z toho je patrné, že se zaměřujeme nikoli na kvantitu, ale především na kvalitu, a proto jsou námi vyvinuté internetové projekty zárukou dobré investice.

Základem pro úspěšné podnikání na Internetu je především dlouhodobá spolupráce mezi klientem a webovým vývojářem, neméně důležitá je i následná kvalitní technická podpora při řešení vývoje a správy webových stránek, eshopů a aplikací. To všechno Vám nabízíme.

V případě tvorby jednoduchých ať už osobních nebo firemních webových stránek však bohatě postačí jednorázová investice, klíčové je vybudovat web s kvalitními základy, které lze dále rozšiřovat, modernizovat a aktualizovat. Je zbytečné investovat každoročně do realizace nového nekvalitního webu, u kterého se případná investice do internetové reklamy nevrátí.

Rozumíme a věnujeme se oblastem jako tvorba webových stránek, design, analýza účinnosti a cílení, vývoj internetových a intranetových aplikací, propagace, poradenství, reklama, SEO - optimalizace pro vyhledávače, hardware, software... Jsme tým a každý z nás se specializuje na to, co umí nejlépe, někdo na design, další na vývoj, propagaci, optimalizaci pro vyhledávače. Máme 20leté zkušenosti s malými i velkými komerčními i nekomerčními projekty. Tvoříme osobní, firemní a umělecké webové prezentace, analyzujeme účinnost webu, zabýváme se propagací... Ze snů a myšlenek rádi vytváříme dokonalou realitu... Přenechte nám Vaše starosti o webové prezentace nebo webové aplikace, ať už jde o kompletní realizaci nebo úpravy, redesign, optimalizaci.

Kvalitní weby jsou nadčasové, mají dlouhou životnost, hodně spokojených návštěvníků a mnohdy i něco extra, co jiný konkurenční web postrádá. Z hlediska mnohonásobně vyšší návratnosti financí se investice do kvalitní a účinné prezentace na webu skutečně vyplatí. Nabízíme vývoj kvalitních webů a eshopů na míru za přijatelné ceny.

Rádi pracujeme pro všechny, kteří chápou, že prezentace na internetu je v dnešním konkurenčním prostředí velmi důležitá, a proto od nás očekávají kvalitní a profesionálně odvedenou práci, která bude dokonale účinná a webové stránky nebo aplikace tak získají mnoho fanoušků, klientů, návštěvníků a tím i vyšší zviditelnění a zisk.

Proč si vybrat právě nás?


 • Reagujeme na Vaše požadavky daleko rychleji a neomezujeme se na pracovní dobu.
 • Do webů implementujeme efektivní statistické a analytické nástroje k získání přehledu o návštěvnosti a další informace k efektivní propagaci.
 • Nabízíme více než profesionální design, tvoříme reprezentativní, inteligentní, smysluplné a cílené weby.
 • Jsme levnější. Veškeré investice směřují jen na zpracování vaší zakázky. Platíte reálnou službu (žádné pronájmy, žádné procenta obchodníkům...)
 • Vytvaříme kvalitní a profesionální weby, které jsou účinné a mají budoucnost.
 • Vyvíjíme podle nejnovějších standardů a technologií.
 • Jsme spolehliví, důkladní, rádi odvádíme kvalitní, profesionální a efektivní práci.
 • Máme rádi výzvy a "neřešitelné" problémy.
 • Hledáme pro Vás nejlepší řešení.
 • Máme rozsáhlé dlouholeté zkušenosti ve tvorbě velkých, úspěšných projektů.
 • Realizujeme úspěšné weby a ziskové eshopy.
 • Perfektní a cílenou komunikací Vám pomáháme minimalizovat Vaše investice! Vše důkladně vysvětlujeme a nabízíme Vám konkretní možnosti realizace na základě Vámi daných podmínek (např. podle rozpočtu).
 • Zajišťujeme kvalitní zákaznický servis a technickou podporu i po dokončení práce.

Příklady ovládaných technologií:
technologie
(X)HTML, HTML 5, CSS, XML, PHP, Jquery, JavaScript, MySQL, MS SQL, Apache, CMS Drupal, WordPress a další

Příklad postupu práce

 1. Nezávazná specifikace vašich požadavků, přání... Napište email, příp. využijte další komunikační kanály - Kontakt.

 2. Naše analýza a návrh řešení (vysvětlení, nápady - jak vašich požadavků docílit nejlépe a nejefektivněji?) Cenová nabídka, příp. nezávazný grafický návrh zdarma.

 3. Vaše rozhodnutí o naše služby. Vzájemná dohoda o ceně, termínech a formě úhrady za požadované služby (tvorba webu, design, propagace, aktualizace,...)

 4. Samotná práce, řešení, komunikace s Vámi, úpravy, dokončovací požadavky, fakturace...

 5. U nás práce nekončí odevzdáním zakázky. Zajistíme kompletní podporu, rádi se postaráme o údržbu, aktualizace, technologický vývoj, grafický vývoj, poradenství, propagaci ...

Project Management System


K řízení činnosti a času využíváme Project Management System, v kterém máme přehled o veškeré práci, úpravách, termínech. Tento přehled můžete mít také, samozřejmostí je možnost aktivně se zapojit formou nahlašování problémů přímo do systému.
Pro vzájemnou komunikaci s klientem využíváme veškeré dostupné komunikační kanály - e-mail, Skype, ICQ, Jabber, Live Messenger, telefon.

Webové stránky


Stránky jsou vytvářené moderními postupy v nejnovějších standardech XHTML, CSS, programovací jazyk PHP. Stránky jsou tvořené validním kódem a optimalizované k zobrazení na řadě prohlížečů, které uživatelé používají: Internet Explorer 7, 8, 9, Firefox, Opera, Safari, Chrome a mobilní varianty prohlížeče...
firefoxinternet explorergoogle chromeoperasafari

Stránky lze vyvíjet optimalizované i pro zobrazování na mobilních telefonech a PDA zařízeních.
Klademe důraz nejen na design, ale i funkčnost, user-friendly vlastnosti. Rádi odvádíme kvalitní práci po všech stránkách.

Nabízíme poradenství v oblasti názvu webu, registrace domény, umístění webu na našem webhostingu ...
Nabízíme propagaci vašich stránek na Internetu (PPC reklama, Facebook, Twitter), tvorbu obsahu stránek (copywriting) ...

Správa počítačů, serverů, sítí a jejich software


Linux, Windows Server, konfigurace, firewall, klientské stanice, poradenství v oblasti nákupu, prodeje počítačů, serverů, hardware, software, doplňků.

Působnost


Oblast podnikání: celá ČR, Slovensko
Aktuální místo pobytu: Praha
Mapa míst dosavadních aktivit: Mapa - příklady míst našich aktivit a klientů: